O firmie

historia

Swoim doświadczeniem dzielimy się niemal już od 10 lat ! Od samego początku istnienia firmy naszym celem jest współpraca i obsługa klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Począwszy od chwili powstania idei inwestycji, poprzez współpracę z architektami na etapie koncepcji oraz przez okres jej realizacji nieustannie współpracujemy z inwestorami i dokładamy wszelkich starań, by świadczone usługi stały na najwyższym poziomie. Służymy pomocą i doradztwem oraz współdziałamy w procesie uzyskiwania wszelkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych dla danej inwestycji. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg zdobytych uprawnień pozwala nam na szybką realizację projektów, dzięki czemu nasi Klienci są zadowoleni i z chęcią wybierają kolejne usługi. Czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły!

CEl

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów, aby byli w 100 % zadowoleni z naszych usług. Cechuje Nas:

Oferta

  1. Firma Instal Studio oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania:

DODATKOWE USŁUGI

Realizując nasze projekty zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa związane z sieciami i instalacjami. Dokładamy wszelkich starań, by każdy projekt spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa. 

Ponadto nasza firma przeprowadza okresowe kontrole szczelności i sprawności istniejących instalacji gazowych oraz innych instalacji sanitarnych wraz ze sporządzeniem protokołu, który jest niezbędny w przypadku ubiegania się o zwrot wypłaty z odszkodowania domu.

Zajmujemy się również sporządzaniem uproszczonych charakterystyk energetycznych dla budynków projektowanych i już istniejących.

Co mówią nasi Klienci?

Projekt instalacji gazowej dotarł do mnie kurierem po zaledwie kilku dniach od zlecenia. Bardzo dziękuję, będę Pana polecać. Konkurencyjne ceny.
Małgorzata
Jako architekt poszukiwałem do współpracy branżysty w zakresie instalacji i przyłączy sanitarnych. To był strzał w dziesiatkę! polecam!
Konrad
Dokumentacja przyłącza wodociągowego została uzgodniona szybko i bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem polecam Instal Studio.
Dominik
Projekt instalacji wentylacji mechanicznej dla nowego domu został wykonany bardzo szybko i starannie. Fachowe doradztwo i szybkość działania.
Adam
Ekspresowe przeprowadzenie adaptacji projektu w zakresie instalacji sanitarnych wraz z projektem przyłączy wod-kan. Polecam!
Marcin
Nadzór sieci i przyłączy wod-kan polecam w 100 %. Doradztwo na wysokim poziomie plus doświadczenie. Serdecznie polecam!
Monika

Nasi partnerzy